Parti Malzemeleri

Mayıs 29, 2018
Mayıs 29, 2018 morkedi

Partilerinizi çok daha eğlenceli hale getirmek, sizlere bu alanda daha iyi bir hizmet sunabilmek için; uygun fiyatlarla, çeşitli sürprizlerle ve özel kampanyalarla dolu olan Morkedi Parti Evi’ni kurduk. Sizlere unutulmaz partiler yaşatmayı amaçlıyoruz. Yeni bebeği olacak ebeveynler için baby shower ürünlerini, 1 yaş doğum günü süslerini,yetişkinler için parti malzemelerini, her çeşit balonu ve kullan at malzemelerini çok yakında online satış ile sitemizde bulabileceksiniz.

Hayatınızın En Özel Anlarını Büyük ya da Küçük Fark Etmeksizin Unutulmaz Kılın

Bebeğinizin doğmadan önce başlayan ve yetişkin bir birey olana kadar geçirdiğiniz günleri düşünün. Aslında ne kadar çok özel günlerimiz olduğunu göreceksiniz. Bu özel günleri ölümsüzleştirmek gerek yaptığınız büyük bir partiyle gerekse alacağınız tek bir balonla bile sizin elinizde. Sırayla gidecek olursak doğmadan önce ilk olarak son zamanlarda trend haline gelen Gender Reveal Party yani Kız mı Erkek mi Partisi ile başlayabiliriz. Bebeğinizin cinsiyetini öğrenmeyi de çok daha heyecanlı bir hale getirebilirsiniz. İster pasta ile isterseniz de farklı süslerle bu heyecan yaşayarak ilk partinizi verebilirsiniz.

Bebeğiniz doğmadan hemen önce ise Baby Shower partisi ile O’na bir nevi Hoş geldin partisi düzenleyebilirsiniz. Birbirinden farklı baby shower malzemeleri morkedi.com.tr’de uygun fiyatlar ile çok yakında sizlerle.

Bebeğimizin ilk dişi de çıktı. Bunun belli bir zamanı yok aslında. Bazı bebeklerin 4 ay, bazı bebeklerin 12 ayda ilk dişleri çıkıyor. Eski bir gelenek olan diş buğdayı ya da diş bulguru da denilen bu günde bebeğinizin ilk dişini çeşitli süslerle kutlayabilirsiniz. Diş buğdayı afişi, diş buğdayı hediyeleri yani kısaca diş partisi için aradığınız tüm ürünler. Genellikle diş şeklinde olan bu ürünlere de morkedi.com.tr’den yakında ulaşabileceksiniz.

Gelelim ilk doğum gününe. 1 yaş doğum günü ürünleri ile kızınız veya oğlunuz sizinle birlikte bol kahkahalı bir gün geçirecek ve bu özel günü unutulmaz kılmak sizlerin elinde. İleride kendi resimlerine baktığında emin olun onun bu özel gününde yaptığınız sürprizi hep hatırlıyor olacak. Tabii ki siz de. 1 yaş doğum günü konseptine özel folyo balonlar, masa örtüleri ve doğum günü süslerine internet sitemizden ulaşabileceksiniz.

Çocuğunuz büyüdükçe lisanslı parti malzemeleri ile farklı konsept doğum günü partileri yapabilirsiniz. Kız ve Erkek çocukları için beğendikleri karakterlerin parti malzemelerini yine avantajlı fiyatlarla sitemizden ulaşabilirsiniz. Kız çocuklarının vazgeçilmezleri olan Karlar Ülkesi Prensesi, Minnie Mouse, Uğur Böceği temalı parti malzemeleri ile erkek çocuklarının vazgeçilmezi olan Spider Man, Cars, Mickey Mouse, Batman parti malzemeleri Morkedi Online satış ile sizlerle olacak.

 

 

 

, , , , , , , , , , , ,

MORKEDİ İLETİŞİM

Daha fazla bilgi için iletişime geçiniz.